Правила відвідування ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ

Правила поведінки в льодовій арені Цунамі

Каток “Льодова Арена” призначений виключно для відпочинку і розваг його гостей. Відвідувачі катка зобов’язані дотримуватися вимог даних Правил.

 1. Кожен відвідувач катка має право знаходитися на льодовому полі протягом оплаченого часу перебування на катку, відповідно до затвердженого адміністрацією графіка роботи катка.
 2. Вартість часу перебування на катку вказана в прейскуранті,на інформаційному стенді та листівках.що знаходяться на прилавках каси. Мінімальна сума оплати послуг катка передбачає 45 хвилин катання на льоді.
 3. Відвідувачі під час перебування на катку можуть користуватися послугами інструктора. Вартість послуг інструктора вказана в прейскуранті, на інформаційному стенді і листівках, що знаходяться на прилавках каси.
 4. Ковзани видаються відвідувачам у пункті видачі ковзанів, розташованому в платній зоні обслуговування. Перед початком катання кожен відвідувач отримує пластикову карту, що є пропуском через турнікет у платну зону катка, чек на оплату додаткових послуг і ключ від камери схову. Пластикова карта доступу обмінюється відвідувачем у прокаті на ковзани відповідного розміру. Штраф за псування або втрату ковзанів складає 700 гривень. Адміністрація катка залишає за собою право не приймати зіпсовані ковзани.
 5. Відвідувач зобов’язаний зберегти чек, ключ від камери схову і пластикову карту доступу до кінця сеансу і при виході здати ключ і карту касирові. Штраф за псування або втрату пластикової карти складає 50 гривень. Штраф за псування або втрату ключа від камери схову складає 50 гривень.
 6. Відвідувач допускається на каток у вільному порядку після оголошення про початок сеансу через ворота співробітником катка. У разі переповненості катка адміністратор має право припинити продаж квитків.
 7. Фото і відеозйомка в комерційних цілях допускається тільки з дозволу адміністрації.
 8. Кожен відвідувач самостійно визначає для себе і своєї дитини можливість відвідин катка, виходячи з фізичного самопочуття і стану здоров’я.
 9. Діти, молодші 10 років, допускаються до катання на катку у супроводі дорослих, які зобов’язуються ні за яких умов не залишати своїх дітей на катку без нагляду, або у супроводі інструктора після відповідної оплати послуг.
 10. По сигналу сповіщення про закінчення сеансу відвідувачам необхідно покинути каток на період технічної перерви.
 11. На територію льодового поля не дозволяється приносити напої, їжу, пакети з покупками і верхній одяг. Відвідувачі можуть залишити свої речі в камері схову, розташованій у платній зоні катка. За цінні речі і гроші, залишені в камері схову, адміністрація катка відповідальності не несе.
 12. Вихід на лід в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння категорично заборонений. Куріння на території катка заборонене. Штраф за куріння – 50 гривень. Забороняється довбати або колупати лід ковзанами або іншими предметами, а також кидати на лід будь-які предмети, виливати рідину і сипати які-небудь речовини, застосовувати вибухові і легкозаймисті речовини (зокрема піротехнічні вироби), знаходитися на льоді в період заливки, виходити на льодове поле без ковзанів або з санками, катання на бігових ковзанах. За навмисне псування льодового покриття накладається штраф.
 13. У разі порушення правил поведінки на катку, адміністрація має право попросити відвідувача розрахуватися згідно рахунку і негайно покинути територію катка. Поведінка відвідувача на катку не повинна заважати третім особам, представляти загрозу безпеці їхньому життю, здоров’ю або в тій чи іншій формі обмежувати свободу. За вищезгадані дії відвідувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством.
 14. За навмисні протиправні дії, порушення правил поведінки на катку, а також за умисне псування майна катка, відвідувачі несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства, зокрема, порушники можуть бути зобов’язані до відшкодування збитку за псування майна катка.
 15. Відвідувачі льодового катка зобов’язуються дотримувати всіх правил безпеки і проявляти обережність під час катання. Будьте уважні і акуратні на льоду!
 16. Оплата вартості часу перебування на катку і отримання пластикової карти доступу підтверджує згоду відвідувача з вищевикладеними Правилами поведінки на катку в льодовому комплексі “Льодова Арена”
УВАГА! Якщо Ви не згодні з будь – яким пунктом цих правил, пропонуємо Вам відмовитись від запропонованих послуг (прокат ковзанів або інших додаткових послуг).

Адміністрація