Льодова арена

УВАГА! Льодову Арену зачинено на плановий технічний ремонт!
В продажі є Подарункові Сертифікати на відвідування нашого комплексу. Подаруйте радість своїм близьким!!!

Льодова арена ЦУНАМІ

Льодова Арена - це абсолютно свіжий, здоровий і все більш популярний метод відпочинку! Залежно від того, що ви робите – прикладаєте активні зусилля для розгону чи чергового трюку або ж просто ковзаєте по крижаній гладі Арени – ви будете або тренуватися і загартовуватися або розслаблятися під приємну музику і прохолодну обстановку. Сервіс заслуговує подяки – тут простий і доступний розклад сеансів, отримання карток відвідувача і підбір ковзанів для найкращого проведення часу на Арені.

Також є можливість надання персонального інструктора, якщо ви тільки плануєте підкоряти кригу, а серед ваших знайомих немає тих, хто міг би пояснити, як це зробити. Навіть у випадку першого самостійного виходу ви можете не хвилюватися за можливість отримання серйозної травми, оскільки крига – не асфальт, а тому не варто відмовлятися від такого приємного способу проведення часу.

Якщо в дитинстві ви на роликах або скейті падали і отримували різного роду синці або складніші ушкодження, то тут вже нема за що хвилюватися – навіть якщо падіння неминуче – то ви не сунете по інерції кострубатим асфальтом, а плавно зісковзуєте льодом. І зі всіх випадків перших падінь, які мені доводилося бачити, не було таких, щоб людина встала незадоволена. Очікуючи жорсткого приземлення, відвідувач несподівано для себе м’яко опиняється на приємній прохолодній поверхні. Кожен, хто хоч раз побував на ковзанах і відчув приємність катання, обов’язково захоче знову відчути зиму під ногами незалежно від пори року.

І тому тепер я при кожній зустрічі (давній або не дуже), як на старих лозунгах, питаюся: “А ти вже був на Льодовій Арені?”