Правила відвідування АКВАПАРКУ

Правила поведінки в аквапарку Цунамі

Шановні відвідувачі Аквапарку «ЦУНАМІ»

Для зручного та безпечного відпочинку під час перебування на території Аквапарку, вам необхідно ознайомитись з нижче наведеними правилами поведінки.

1. Право на відвідування Аквапарку надається лише після придбання вхідного квитка. Придбання квитка можливе лише в день відвідування Аквапарку і являє собою браслет з електронним мікрочіпом. За допомогою даного браслету здійснюється прохід в Аквапарк через турнікети, забезпечується можливість користування автоматичними шафками для зберігання одягу в роздягальнях і користування іншими послугами.
2. При придбанні права входу і користування послугами (придбання електронного браслету), користувач отримує кредит у розмірах, встановлених оператором.
3. Відвідувачі Аквапарку перед купівлею вхідного квитка повинні ознайомитись із даними правилами відвідування Аквапарку.
4. Купівля вхідного квитка є підтвердженням того, що відвідувач ознайомлений із даними правилами відвідування Аквапарку і повністю з ними згідний.
5. Користувач несе повну матеріальну відповідальність  за втрату або ушкодження електронного браслету та повинен негайно повідомити  про це адміністрацію аквапарку для подальшого відшкодування вартості браслету.
6. Відвідувач Аквапарку зобов’язаний пред’явити браслет на будь - яку вимогу персоналу Аквапарку.
7. Початком відвідування Аквапарку вважається перетин користувачем турнікета з використанням електронного браслету. Закінченням відвідування Аквапарку вважається перетин користувачем турнікету у протилежному напрямку з використанням браслету. Початок та кінець відвідування Аквапарку фіксується шляхом прикладання браслету до зчитувального пристрою турнікету.
8. При закінченні відвідування Аквапарку відвідувач прикладає браслет до зчитувального пристрою для фіксування розрахунку.
9. Відвідувачі повинні самостійно контролювати час свого перебування в Аквапарку.
10. При перебуванні відвідувача на території Аквапарку більше оплаченого часу, оплата при виході здійснюється за тарифом 1хв. – 3 грн.
11. Діти до 14 років забовязані відвідувати Аквапарк тільки у супроводі дорослих. Якщо вік дитини викликає сумнів, оператор має право вимагати відповідний документ, де вказано вік відвідувача.
12. Відповідальність за безпеку неповнолітніх дітей несуть їхні батьки або повнолітні особи, які їх супроводжують.
13. Після перетину турнікету відвідувач повинен переодягнутись, залишити речі у шафі та прийняти душ.
14. Забороняється відвідувати Аквапарк відвідувачам із наявними ранами, а також при наявності бинтових чи інших повязок.
15. На території Аквапарку відвідувачі зобов'язані перебувати в купальних костюмах. При користуванні водними атракціонами оператор не несе відповідальності за пошкодження купальних костюмів користувачів.
16. Забороняється користуватися атракціонами і басейнами Аквапарку у верхньому одязі, довгих штанах або вкорочених шортах, купальних костюмах з поясами, заклепками, пряжками та іншими металевими прикрасами, а також використовувати ювелірні вироби, окуляри і інші декоративні прикраси.
17. Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортів басейнів і джакузі, утримувати один одного під водою, кричати, виконувати акробатичні стрибки.
18. Забороняється спускатись з гірок і користуватися басейнами користувачам, що не володіють навиками плавання. Оператор не несе відповідальності за безпеку таких користувачів.
19. Не рекомендовано користуватися атракціонами Аквапарку користувачам із серцево – судинними та психоневрологічними захворюваннями, а також захворюваннями хребта, опорно – рухового апарату та ін.
20. Вагітним жінкам забороняється спуск з водних гірок,відвідування сауни.
21. Оператор не несе відповідальності за травми і ушкодження, отримані користувачами в результаті недотримання порядку використання атракціонів і правил безпеки при використанні водних атракціонів та іншого обладнання Аквапарку.
22. Порядок проходу на всі атракціони регулюють представники служби рятувальників Аквапарку. Користувачі повинні виконувати будь-які прохання або вимоги інструкторів та інших службовців Аквапарку відносно забезпечення безпеки, підтримки порядку і чистоти на території Аквапарку.
23. Забороняється приносити в Аквапарк вироби із скла, вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючо – ріжучі предмети, а також вибухові, легкозаймисті, токсичні речовини та речовини із сильним запахом
24. Забороняється приносити в Аквапарк продукти харчування та напої і здійснювати їх прийом у не призначених для цього місцях
25. Забороняється проходити на територію Аквапарку з тваринами, птахами,рептиліями.
26. На території Аквапарку забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото та відео зйомку без відповідного дозволу адміністрації.
27. Не допускаються до користування послугами Аквапарку особи у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння та в інших випадках без пояснення причини відмови в наданні послуг, якщо на думку оператора ця особа викликає сумнів, щодо її здатності дотримуватись правил відвідування Аквапарку.
28. Паління заборонене на всій території Аквапарку, окрім спеціально відведених для цього місцях.
29. Адміністрація Аквапарку не несе відповідальності за зберігання цінних речей та ювелірних прикрас, залишених в гардеробі та шафах, одягу, речей залишених без догляду.
30. Перебування дорослих відвідувачів на території дитячої зони Аквапарку можливе лише у випадку супроводу дітей.
31. Скарги відвідувачів щодо взаєморозрахунків приймаються лише при виході, на касах доплат та при наявності у відвідувачів браслета, отриманого на касах при вході в Аквапарк. Після того як відвідувач перетнув турнікет та здав браслет адміністратору Аквапарку, скарги не приймаються.
32. Скарги відвідувачів щодо справності та цілісності браслета приймаються лише у момент видачі його на касах Аквапарку. Якщо відвідувач перетнув за допомогою браслета турнікет – це означає, що він отримав у касах справний та неушкоджений браслет.
33. Вартість відвідування сауни, джакузі, парної, фітнес клубу не входить до вартості відвідування Аквапарку. Це є платна послуга, прохід здійснюється через турнікет, оплата буде стягуватись додатково.
34. Суворо забороняється виливати воду та інші речовини на піч сауни. Забороняється приносити в сауну аерозольні балони.
35. Не дозволяється користуватися сауною з метою особистої гігієни (голитися, прати особисті речі і т.д.). Не дозволяється використовувати парну і сауну для сушіння рушників і особистих речей.
36. При порушенні користувачем умов цього договору і вимушеному виведенні його з території Аквапарку, грошове відшкодування за невикористаний час не здійснюється.
37. При вході в аквапарк Ви повинні мати шапочку для плавання, змінне взуття та рушник. При відсутності цих речей Ви зможете їх придбати чи взяти на прокат.

УВАГА! Якщо Ви не згодні з будь – яким пунктом цих правил, пропонуємо Вам відмовитись від запропонованих послуг (водних атракціонів або інших додаткових послуг).

Адміністрація