Атракціони аквапарку "ЦУНАМІ"

Атракціони аквапарку ЦУНАМІ

АКВАПАРК "ЦУНАМІ"

захоплює різноманітними водними атракціонами для дорослих і дітей.

До ваших послуг:

  Дитяча зона атракціонів

  Дитяча зона атракціонів у аквапарку ЦУНАМІДитячий басейн з 2-ма гірками (від 3 до 10 років). Цей басейн розрахований для найменших відвідувачів аквапарку. Він містить в собі:
  Атракціон "Восьминіг". Веселий восьминіг у вигляді маленьких гірок дозволяє спускатися з його мокрої спини;
  Атракціон "Гриб".
  Грайливі струмені утворюють водяну  завісу...Хороша схованка під шапочкою гриба!;
  Атракціон "Кобра"
  . Чудернацька гірка-казкова кобра. Хто не боїться вискочити з її щелеп маленьким героєм?;
  Атракціон "Дельфін". Ще один веселий друг, який чекає на Вас. Він випускає райдужний струмінь води із свого дзьобика.


  Доросла та підліткова зона атракціонівДоросла та підліткова зона атракціонів в аквапарку Цунамі

  Приймальний басейн з 4-ма гірками (від 10 років) ;
  Гірка "Камікадзе";
  Гірка "Анаконда";
  Гірка "Віраж";
  Ці три гірки розраховані для підлітків та дорослих. Для любителів екстріму і адреналіну.
  Із шаленою швидкістю та задоволенням Ви маєте можливість здійснити подорож у таємничий світ закритого простору!

  - Спортивний 25 м. басейн під відкритим небом (температура води дозволяє купатися під дощем восени і снігом зимою). Також зовнішній басейн використовується для початківців дайвінгістів;

  - Басейн "хвиля" (імітація морських хвиль). Спогади про літо та розваги у хвилях моря перетворяться на реальність, якщо Ви завітаєте в аквапарк із друзями! Для чого шукати море далеко? Басейн "Морська хвиля" - має 8 типів хвиль (хвилі з різним підйомом, напрямом та формою). Найбільша глибина басейну 2м.;

  - Басейн "Гірська річка" (швидкість течії надає можливість здійснити на кругу - кораблику цікаву подорож минаючи містки, бар та басейни аквапаркової країни);

  Басейн "Серфінг"

  Серфінг (англ. Surfing) — водний вид спорту, особливо популярний у Каліфорнії (США) і на Гаваях. Завдання спортсмена — піймати хвилю, що йде до берега, і проїхати на її гребені на спеціальній плоскій дошці з невеликим кілем (лежачи або стоячи). Використовуються й інші засоби: каяк, серф-лижі, власне тіло (бодісерфінг) тощо.

  Серфінг зародився на Гаваях як частина давнього релігійного обряду, якого дотримувалася гавайська знать. Під впливом місіонерів з Європи він був майже повністю забутий до 1820-x і відроджений в 1920-х, коли олімпійський чемпіон з плавання, гаваєць Дюк Каханамоку заснував клуб серфінгу у м. Вайкікі на Гаваях (Пляж Вайкікі). Увійшов у моду в 1960-х, породивши цілий ряд висловів, заснованих на термінах і жаргоні серфінгу: наприклад, «to hang ten» (=«проїхати на дошці стоячи так, щоб усі десять пальців ніг звисали з переднього краю дошки») стало означати «зробити відчайдушний вчинок», а «to be wiped out» (=«бути змитим») стало синонімом провалу.

  А ти готовий встояти на дошці долаючи хвилі "Цунамі"? Спробуй разом з нами!


  "Дайвінг клуб"

  Дайвінг камера становить 12,5 м глибини, а внутрішній діаметр - 3,5 м. Є 2-ва оглядові віконця для спостерігачів, що знаходяться на 1 та 2 поверсі аквапарку. Користування дайвінг-камерою становить - 40 грн/год. (включаючи всі атракціони аквапарку).


  - Бар "Острів", що знаходиться на острівку, до якого можна зайти по дерев'яному містку.
  Тут Ви маєте нагоду випити смачні соки та інші напої.

  - Кафе (сполучене з територією басейнів).

  Проводимо вечірки

  "БЕЗ ТУРБОТИ ПРО ВЕРХНІЙ ОДЯГ У ЦАРСТВІ ЛІТА"

  (Тільки в аквапарку Івано-Франківська! Ви маєте можливість провести вечірку в купальниках серед водяних просторів морських хвиль та погасити спрагу улюбленими напоями, втамувати голод стравами в кафе, що розрахований на 100 осіб).


  У відвідувачів аквапарку «ЦУНАМІ» є чудова нагода оздоровитись в турецькій лазні, сауні та джакузі, отримати насолоду релаксу завдяки професійному масажу, а також відпочити в кафе «Цунамі» та вгамувати спрагу в барі «Острів» в мокрій зоні.

  Тут ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відзначити святкові події, корпоративні заходи, дитячі свята та відчути море позитивних емоцій і незабутніх вражень під звуки улюблених мелодій на дискотеці морських хвиль.

  ВІЧНЕ ЛІТО АКВАПАРКУ « ЦУНАМІ» ЧЕКАЄ НА ВАС !