Атракціони аквапарку "ЦУНАМІ"

Атракціони аквапарку ЦУНАМІ

АКВАПАРК "ЦУНАМІ"

захоплює різноманітними водними атракціонами для дорослих і дітей.

До ваших послуг:

Дитяча зона атракціонів

Дитяча зона атракціонів у аквапарку ЦУНАМІДитячий басейн з 2-ма гірками (від 3 до 10 років). Цей басейн розрахований для найменших відвідувачів аквапарку. Він містить в собі:
Атракціон "Восьминіг". Веселий восьминіг у вигляді маленьких гірок дозволяє спускатися з його мокрої спини;
Атракціон "Гриб".
Грайливі струмені утворюють водяну  завісу...Хороша схованка під шапочкою гриба!;
Атракціон "Кобра"
. Чудернацька гірка-казкова кобра. Хто не боїться вискочити з її щелеп маленьким героєм?;
Атракціон "Дельфін". Ще один веселий друг, який чекає на Вас. Він випускає райдужний струмінь води із свого дзьобика.


Доросла та підліткова зона атракціонівДоросла та підліткова зона атракціонів в аквапарку Цунамі

Приймальний басейн з 4-ма гірками (від 10 років) ;
Гірка "Камікадзе";
Гірка "Анаконда";
Гірка "Віраж";
Ці три гірки розраховані для підлітків та дорослих. Для любителів екстріму і адреналіну.
Із шаленою швидкістю та задоволенням Ви маєте можливість здійснити подорож у таємничий світ закритого простору!

- Спортивний 25 м. басейн під відкритим небом (температура води дозволяє купатися під дощем восени і снігом зимою). Також зовнішній басейн використовується для початківців дайвінгістів;

- Басейн "хвиля" (імітація морських хвиль). Спогади про літо та розваги у хвилях моря перетворяться на реальність, якщо Ви завітаєте в аквапарк із друзями! Для чого шукати море далеко? Басейн "Морська хвиля" - має 8 типів хвиль (хвилі з різним підйомом, напрямом та формою). Найбільша глибина басейну 2м.;

- Басейн "Гірська річка" (швидкість течії надає можливість здійснити на кругу - кораблику цікаву подорож минаючи містки, бар та басейни аквапаркової країни);

Басейн "Серфінг"

Серфінг (англ. Surfing) — водний вид спорту, особливо популярний у Каліфорнії (США) і на Гаваях. Завдання спортсмена — піймати хвилю, що йде до берега, і проїхати на її гребені на спеціальній плоскій дошці з невеликим кілем (лежачи або стоячи). Використовуються й інші засоби: каяк, серф-лижі, власне тіло (бодісерфінг) тощо.

Серфінг зародився на Гаваях як частина давнього релігійного обряду, якого дотримувалася гавайська знать. Під впливом місіонерів з Європи він був майже повністю забутий до 1820-x і відроджений в 1920-х, коли олімпійський чемпіон з плавання, гаваєць Дюк Каханамоку заснував клуб серфінгу у м. Вайкікі на Гаваях (Пляж Вайкікі). Увійшов у моду в 1960-х, породивши цілий ряд висловів, заснованих на термінах і жаргоні серфінгу: наприклад, «to hang ten» (=«проїхати на дошці стоячи так, щоб усі десять пальців ніг звисали з переднього краю дошки») стало означати «зробити відчайдушний вчинок», а «to be wiped out» (=«бути змитим») стало синонімом провалу.

А ти готовий встояти на дошці долаючи хвилі "Цунамі"? Спробуй разом з нами!


"Дайвінг клуб"

Дайвінг камера становить 12,5 м глибини, а внутрішній діаметр - 3,5 м. Є 2-ва оглядові віконця для спостерігачів, що знаходяться на 1 та 2 поверсі аквапарку. Користування дайвінг-камерою становить - 40 грн/год. (включаючи всі атракціони аквапарку).


- Бар "Острів", що знаходиться на острівку, до якого можна зайти по дерев'яному містку.
Тут Ви маєте нагоду випити смачні соки та інші напої.

- Кафе (сполучене з територією басейнів).

Проводимо вечірки

"БЕЗ ТУРБОТИ ПРО ВЕРХНІЙ ОДЯГ У ЦАРСТВІ ЛІТА"

(Тільки в аквапарку Івано-Франківська! Ви маєте можливість провести вечірку в купальниках серед водяних просторів морських хвиль та погасити спрагу улюбленими напоями, втамувати голод стравами в кафе, що розрахований на 100 осіб).


У відвідувачів аквапарку «ЦУНАМІ» є чудова нагода оздоровитись в турецькій лазні, сауні та джакузі, отримати насолоду релаксу завдяки професійному масажу, а також відпочити в кафе «Цунамі» та вгамувати спрагу в барі «Острів» в мокрій зоні.

Тут ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відзначити святкові події, корпоративні заходи, дитячі свята та відчути море позитивних емоцій і незабутніх вражень під звуки улюблених мелодій на дискотеці морських хвиль.

ВІЧНЕ ЛІТО АКВАПАРКУ « ЦУНАМІ» ЧЕКАЄ НА ВАС !