Аквафітнес та Аква Йога в Івано-Франківську

Аквааеробіка Аквааеробіка в ЦУНАМІ

Набираються групи на аквааеробіку
За довідками звертайтесь  - (0342) 71-40-70


Займатися аквааеробікою може кожен
,
хто має купальник, шапочку, змінне взуття і хоч трохи вміє плавати...

Гадали, у басейні можна лише плавати? А ось і ні! У воді можна ще й займатися ... аеробікою!

Саме так, звичайною аеробікою. Звісно, підлаштованою до рухів у воді – тобто аквааеробікою.

Різниця тут велика: по-перше, можна нишком від тренера просто поплавати в басейні, по-друге, під час таких тренувань вам ніколи не стане надто спекотно, і піт не литиметься рікою.

Заняття з аквааеробіки дуже корисні. Вони позитивно впливають на серцево-судинну, дихальну системи, лікують захворювання спини – остеохондроз, сколіоз тощо.

Якщо постійно займатися, розгладжується, підтягується шкіра, зміцнюються усі м’язи, спалюється жир. Навіть прес можна чудово накачати у воді.

Аквааеробіка в Івано-Франківську Аквааеробіка в спортивно-розважальному комплексі ЦУНАМІ Аквааеробіка. м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 29 Аквааеробіка фото

ДОВІДКА

Аквааеробіка – заняття фізкультурою у воді. З’явилася вона порівняно недавно і вже встигла багатьом сподобатися. Не має протипоказань, окрім важких захворювань. Аквааеробікою займаються здебільшого з лікувальною метою та для задоволення. Такі вправи – малотравматичні, але за рахунок опору води створюють навантаження утричі більші, ніж на суші.

Вода – чудове середовище для вправ, які зміцнюють тіло. Рухатися в ній начебто важче, але навантаження організм переносить легше. Коли людина опускається у воду, вага не відчувається, тиск на хребет зменшується. Ідеальна глибина для тренувань – півтора-два метри.

Аквааеробіка значно вдосконалює фігуру, дає силу, спритність. Заняття у басейні однаково підходять молодим та спортивним жінкам, літнім та хворим. Особливо заняття аквааеробікою корисні непідготованим людям, а також тим, хто страждає на варикозне розширення вен.

Аквафітнес, аквайога, водне поло