груд.
11

"Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays

"Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays"Нехай в душі вирує щастя й стиль.
Нехай у серці мода вічно буде.
"Cunami" fashion у Франківську вмить розтопить заметіль.
І часточку весни придбає і від сну пробудить"
Марися Томашевська.

 

З 21-23.12. 2012року у місті Івано-Франківську у будівлі Льодової Арени,а саме:в розважальному комплексі Cunami (вул. Довженка 29), відбудеться "Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays, під час якого до уваги глядачів будуть представлені триденні фешен шоу від відомих дизайнерів з України, а також гостей-модельєрів з Франції та Білорусії. (див.розклад нижче).

Вітчизняних брендів хутра, вечірньої моди, домашнього одягу та білизни AJOUR, ювелірного дому ZARINA . Зокрема, цікавою особливістю даного заходу будуть різноманітні лекції модної тематики для всіх охочих, що будуть проходити кожного дня у період модних днів тижня з 16.00-18.00, покази у hd форматі від дизайнера Lena Ivanova (м.Киев), короткометражні тематичні відео на честь київського модельєра Ksenija Panko за сприяння франківської теле-радіо компанії. Також варто звернути увагу на соціальну акцію проти хвороби Віл/СНІД, яка уособлює в собі концептуальний фотосет "Діти-янголи", автором якого став лікар за фахом і фотограф за покликанням Назар Федунків з Івано-Франківська, за участі маленьких вихованців центру етичного та естетичного виховання "Marysia model management", що знаходиться в стінах Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника. Та підкріплюватиметься показом від дому білизни та домашнього одягу Ajour, у день закриття модних днів тижня. Наголошуємо що до акції були залучені бутік українського брендового лизайнерського одягу LUBLU.

Метою "Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays є не тільки бажання розвивати українську модну індустрію у маленькому вишуканому куточку Західного регіону, розкрити світогляд та уявлення про стиль і сучасні тенденції рідного краю. Нагадаємо, що у холі розважального комплексу "Cunami" розміститься шоу-рум, де кожен бажаючий може ознайомитись та придбати котрусь з речей колекції від українських дизайнерів та гостей-модельєрів з Білорусії. Завершиться кожен з модних днів яскравою тематичною вечіркою з танцями, виступами артистів та музичним супроводом від Dj.Salmix.

Організатори "Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays в особі Марисі Томашевськоі,Marysia model management та Константина Дивончука безмежно вдячні за підтримку партнерам та медіа-підтримці заходу за довіру та надійність. Отже, "зустрінемо кінець світу із сподіваннями на його новий, модний початок". З любов'ю до вас, оргкомітет "Cunami" Frankivsk Fashion Weekdays.

Frankivsk Fashion Weekdays